Zegary naklejane

( ilość produktów: 45 )

Zegary naklejane 3d to propozycja dla kreatywnych osób. Sposób montażu jest oryginalny w porównaniu do typowego zegara ściennego. Sama tarcza ze wskazówkami jest wieszana normalnie za pomocą zawiesia. Inaczej to wygląda z indeksami i cyframi, które są przyklejane do ściany. Te elementy są mocowane za pomocą taśmy klejącej dwustronnej. To bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, z którym nikt nie powinien mieć problemów. Dodatkową pomocą w zestawie z zegarem jest szablon ułatwiający rozmieszczenie wszystkich elementów. Obudowa może być zrobiona z aluminium, metalu, tworzywa sztucznego albo płyty MDF.

Zegary naklejany na ścianę

Papierowy szablon nie jest niezbędny przy montażu. Ci najbardziej kreatywni, mogą wykazać się inicjatywą i samemu ustalić ostateczny wygląd i kształt zegara. Wtedy sami decydujemy o odległości indeksów od środka zegara, czyli również o jego średnicy i finalnym rozmiarze. Możemy również zrezygnować z niektórych części, minimalizując jego kształt. Nie musimy trzymać się sztampowej okrągłej koncepcji, nieregularna kształt jest bardzo ciekawym sposobem. Możemy myśleć strukturze w formie konstelacji, którą tworzymy. Jak widzimy, jest duża dowolność konfiguracji, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z tego powodu ta kategorię zegarów określa się często jako: do it yourself czyli zrób to sam!

Mamy w ofercie również modele z samymi wskazówkami - są to wzory w nowoczesnym designie. Zegary naklejane na ścianę docenią w pełni wielbiciele minimalizmu. Forma tych zegarów jest z gruntu oszczędna, nieprzekombinowana. Kolory są jednolite, można wyróżnić metaliczne błyszczące i matowe. Jednakże sam przegląd kolorów jest niemały. Minimaliści najbardziej ucieszą zegary z samymi wskazówkami bez indeksów. Pamiętajmy przede wszystkim o aspekcie ozdobnym zegarów naklejanych, tutaj czytelność schodzi na dalszy plan. Dwie duże samotne wskazówki potrafią zwrócić na siebie uwagę pomimo oszczędnej formy.

Zegary naklejane do kuchni

Wielu klientów wybiera kuchnię jako miejsce, w którym przykleją zegar. Ulokowany w widocznym miejscu jest praktycznym pomysłem, który pomoże każdej gospodyni w przygotowaniu posiłków na czas. Ze względu na spory czas w jakim niektórzy w niej spędzają, dekorowanie kuchni jest świetnym pomysłem. Chcemy przecież żeby kuchnia kojarzyła się nam nie z miejscem pracy i obowiązku, ale z przyjemnym spędzaniem czasu z jedzeniem. Zegary naklejane do kuchni to ostatnio modny sposób aranżacji wnętrz.

Zegar ścienny przyklejany

Na naszej stronie znajdziesz zegary naklejane duże i zegary naklejane małe, na każdą wielkość ściany. Standardowy zegar ścienny o tym rozmiarze nawet powyżej 70 cm jest prawdziwym kolosem, może być przesadnie dużą ozdobą. Duże naklejane egzemplarze z podobną średnicą, w rzeczywistości nie są wielkimi ciężkimi bryłami. Dzięki małej tarczy - można powiedzieć, że jej praktycznie nie ma - są lekką i nieprzytłaczającą formą.

Wasze kuchnie i pokoje to nie jedyne miejsce, gdzie pasują takie zegary. Są one idealne również do miejsc pracy o wysokiej kulturze jak biura, instytucje kulturalne czy różne salony sprzedaży.

Posiadamy zegary naklejane kilku firm designerskich ze sprawdzoną renomą potwierdzoną długoletnim działaniem w branży zegarowej. Wszystkie firmy dbają o wysoki standard wykończenia i używają dobrych materiałów. Macie Państwo możliwość wybór takich producentów jak ExitoDesign, JVD, Karlsson, LAVVU i MPM. Wszystkie zegary działają na baterię typu AA R6. Przejrzyj ofertę i znajdź coś dla siebie lub dla swojej firmy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 682 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Wszystko w porządku - towar zgodny z opisem.
2024-06-03
Bardzo sprawnie !!! Polecam zakupy u tego sprzedawcy !!!
pixel