Zegary ścienne z wyświetlaczem elektronicznym

( ilość produktów: 29 )

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla Państwa zegary ścienne z wyświetlaczem elektronicznym. Znajdą się tutaj zarówno duże zegary, które wiesza się na ścianie, jak również małe zegarki przeznaczone do ustawiania np. na kominku, bądź szafce nocnej, gdzie z powodzeniem mogą pełnić funkcję budzika. Każdy zegar ścienny z elektronicznym cyferblatem to bardzo ciekawy design, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza.

Zegar z wyświetlaczem elektronicznym

Zegar elektroniczny lub inaczej cyfrowy cechuje sposób wyświetlania cyfr i liter. Prezentacja czasu odnosi się do wyświetlacza, inaczej niż w analogowym gdzie prezentacja odbywa się za pomocą wskazówek.

Zegar ścienny cyfrowy z wyświetlaczem

Z zegarów ściennych z wyświetlaczem elektronicznym z powodzeniem można skorzystać w sypialni, salonie, kuchni, a nawet przedpokoju. Wybór jest naprawdę duży, dlatego jesteśmy przekonani, że uda się dopasować najlepszy wariant. Urządzenia są wyposażone w szereg funkcji tj. kalendarz, stacja pogodowa, budzik itp. Z pewnością będzie to nie tylko estetyczny dodatek do wystroju wnętrza, ale także urządzenie, które pozwoli zorientować się w czasie i zorganizować codzienne zajęcia. Zachęcamy do skorzystania z zegarów ściennych z wyświetlaczem elektronicznym, które są dostępne w naszym sklepie Demus.

Zegar z wyświetlaczem LED i LCD

Wspólnym mianownikiem tej kategorii zegarów jest duży i czytelny wyświetlacz. Godzina jest widoczna z większej odległości na tych wyświetlaczach, dlatego często są głównym zegarem w pomieszczeniu. Na tak dużych wyświetlaczach oprócz godziny często znajduje się miejsce dla datownika albo pomiaru temperatury. Warto zwrócić uwagę na obsługiwane języki w datowniku. Nieliczne modele mają wbudowany język polski co przyjemne dla oka i pomocne dla osób starszych i nieznających języka angielskiego. Najważniejsze informacje są łatwo dostępne z prawie każdego miejsca w pokoju. Jeśli zegar cyfrowy ma być wysoko zawieszony dla lepszej widoczności i wymiana baterii lub regulacja czasu może być kłopotliwa to proponujemy mechanizmy kwarcowe sterowaniem falą radiową. Takie radiowe zegary same się nastawiają, zawsze podają dobrą i dokładną godzinę z datą.

Zegar elektroniczny z dużym wyświetlaczem na ścianę

Najodpowiedniejsze miejsce dla dużych cyfrowych zegarów to salon, biuro, hala sportowa, hala produkcyjna, korytarze szkolne lub hole - duże i średnie przestrzenie. Z powodu gabarytów urządzenia potrzebują sporo mocy i wszystkie działają na zasilaniu sieciowym. Bateria służy tym zegarom jedynie w sytuacjach awaryjnych dla podtrzymania godziny, kiedy braknie energii w sieci.

Nowoczesny design zegarów z wyświetlaczem

Niemal wszystkie zegary mają prostokątne kształty. Są to nowoczesne figury pasujące jedynie do nowoczesnych wnętrz. Generalnie wyświetlacze LCD lub LED określają tę grupę jako najnowszej generacji, stąd to konkretne przeznaczenie. Nowoczesny design osiągnięty również jest dzięki nowoczesnym materiałom jak tworzywo sztuczne lub aluminium. Proste, czyste formy z eleganckim połyskiem lub wyrafinowanym matem. Pasują do pomieszczeń w stylu glamour gdzie będą korespondować połyskiem z innymi dekoracjami. Zegary można montować na dwa sposoby, pierwszy polega na zawieszeniu na haczyku na ścianie a drugi sposób to postawienie na poziomej powierzchni za pomocą stojaka. Zarówno stojak, zawiesie jak i otwór na haczyk są zainstalowane w obudowie - montaż jest bardzo prosty.

Zegar z wyświetlaczem cyfrowym

Zegary nie maja podświetlenia ale wyświetlacze LED potrafią mocno świecić tak, że w nocy są bardzo czytelne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 660 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
OK
2024-03-21
Procedura obsługi zamówienia od początku do końca bez zarzutu
pixel