Zegary ścienne drewniane

( ilość produktów: 233 )

W wielu domach zegary ścienne nadal stanowią podstawowy element salonu i zostają umieszczane w centralnych miejscach. Dzisiaj, gdy technologia jest już na tyle rozwinięta, że czasomierze montowane są w smartfonach, laptopach itp., zegary ścienne pełnią częściej funkcje ozdobne, jednak nie wygląda na to, aby ich czas miał przeminąć. Zegary ścienne drewniane dostępne w tej kategorii to idealny element wystroju i funkcjonalny przedmiot dla domu. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości drewna przy pomocy najlepszych technologii produkcji.

Drewno - szlachetny materiał

Naturalne surowce na ozdoby są nadal cenione i pożądane. Wysokiej jakości drewno zawsze się kojarzyło w prestiżem i dobrym gustem. Obróbka i onserwacja drewna jest bardzo ważna dla końcowego efektu. Większość naszego asortymentu jest bejcowana dla zaimpregnowania materiału. Największą zaletą bejcowania nad lakierowaniem drewna jest doznanie naturalności i wyczuwanie materiału. Bejcowanie wyróżnia drewno od sklejki i płyt. Dla lubiących efekt gładkości i błysku glamour są i lakierowane drewniane obudowy. Drewno jako materiał jest unikatowe, nie ma dwóch jednakowych kawałków. Wniosek z tego jest drugi: nie ma dwóch takich samych zegarów. Indywidualiści szukających oryginalności słysząc to będą zachwyceni. Pamiętajmy, że nie jest to plastik i gładka struktura nie jest ani pożądana ani szlachetna. Układ słojów drewna decyduje o jego kolorze. Z biegiem lat drewno wysycha a jego struktura robi się mocniejsza i wytrzymalsza. Drewno jest także wdzięcznym materiałem to rzeźbienia. Wiele naszych zegarów ma pięknie wyrzeźbione elementy co świadczy o rzemieślniku, który je wykonał. Drewniane zegary podnoszą wizerunek pokoju a za nim także właściciela.

Zegary drewniane wiszące

Szafka wisząca to Mercedes albo lew salonowy drewnianych zegarów. Tego typu urządzenia są jak mebel w pomieszczeniu, rola dekoracyjna jest często pierwszorzędna w wyborze. Jeśli lubisz drewniane ozdoby i masz ich wiele w pokoju - zegar skrzynkowy jest obowiązkowym punktem przy dekorowaniu.

Zegary drewniane stojące

Największe drewniane elementy wyposażenia salonu. Może i lew jest królem dżungli ale to słoń jest największy i najmocniejszy. Podobnie sprawa wygląda z drewnianymi zegarami gabinetowymi. Tak duże zwierze wymaga przemyślanego miejsca ale gdy takie znajdziemy to duży zegar będzie mocnym akcentem salonu, na poziomie kominka, telewizora lub fortepianu.

Zegary drewniane kominkowe

Małe drewniane ozdoby znajdujące swoje miejsce nie tylko na kominka ale także na półkach i regałach. Pełnią rolę bibelotu ocieplające wnętrze dzięki któremu, czujemy się bardziej przytulniej w domu.

Zegary na ścianę drewniane

Drewno zostały w odpowiedni sposób zaimpregnowane, co daje gwarancje długowieczności i wytrzymałości materiału. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że styl i estetyka zegarów ściennych drewnianych nawiązuje do bardzo klasycznych i eleganckich kształtów, dlatego będą one idealnym zwieńczeniem aranżacji wnętrz urządzonych właśnie na taką modłę. Zegary najczęściej montuje się w salonach, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je np. w przedpokoju i sypialni. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zegarów ścienny drewnianych dostępnych w sklepie Demus.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 674 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Zegar bardzo dobrej jakości i śliczny. Długi okres oczekiwania aczkolwiek zostaliśmy o tym poinformowani
2024-05-13
Szybko i sprawne
pixel