Zegary kominkowe figurki

( ilość produktów: 7 )

Tradycja ofiarowania prezentów jest stara jak sama ludzkość. Zamiary wręczania podarunków nie zmieniły się od początków tej tradycji. Najczęstszą i najszlachetniejszą intencją dawania prezentów jest podkreślenie okazji z której jest wręczany, symboliczne upamiętnienie ważnego wydarzenia w życiu. Symbolika jest bardzo ważna, szybko się kojarzy z okolicznością i przypomina nam o tym fakcie.

Zegary figurki idealne na prezent

Z tego powodu zegary kominkowe figurki cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów szukających ładnej ozdoby dla rodziców, ukochanych lub przyjaciół. Cała oferta obejmuje sporo różnych i ciekawych kształtów. Figurki najczęściej przedstawiają cherubiny, pary gołębi lub kochanków, łabędzie kojarzące się z pięknem, słonie przynoszące szczęście. Są też motywy bardziej spersonalizowane jak temida odpowiednia na prezent dla prawnika lub szarżujący byk z giełdy życzący bliskiemu hossy. Każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiadającego indywidualnym motywacjom i życzeniom.

Zegar figurka jako oryginalny detal dekoracyjny

Warto zrobić miejsce na kominku lub swoim biurku na taki osobisty akcent. To jest detal, który ociepla wizualnie otoczenie. w miejscu gdzie stanie taki prezent figurka, poczujemy się bardziej domowo. Warto sprawdzić rozmiar zegara tak, aby uniknąć komplikacji przy ustawianiu i nie okazało się, że zegar jest za duży. Dlatego, sprawdzamy gabaryty żeby nie tracić czasu na wymiany towaru na mniejszy lub większy. Zegary spełniają nie tylko rolę dekoracyjną, ich mechanizmy są dokładne i niezawodnie wskazują nam czas.

Trwałe i solidne figurki odlane z polistonu

Odlane figurki są bardzo szczegółowe, ich forma zachwyca detalami. Przyglądając się z bliska widzimy dokładnie każdy element rzeźby figurki, spostrzegamy każde zagięcie materiału sukni u kobiety, każdy mięsień konia niosącego Napoleona czy dobrze odwzorowane kosmyki włosy.

Figurki są wykonane w polistonu - jest to odlew z tworzywa sztucznego. Charakteryzuje się dobrą trwałością i łatwością w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką żeby usunąć całe zakurzenie. Powierzchnia odlewu jest gładka, więc nie zbiera trudnych zabrudzeń. Zegary z polistonu są koloru złotego. Figurki mają odpowiednią wagę, nie są ciężkie jak mosiądz ale wystarczająco ciężkie, aby przypadkiem nie przewrócić zegara i postawić na dowolnej półce.

Wszystkie zegary figurki mają mechanizm kwarcowy działający na baterie R6 AA. Obsługa jest banalna i nie wymaga nawet instrukcji.

Najwyższa jakość zegarów kominkowych z figurkami

Każdy produkt jest przez nas sprawdzony przed wysyłką. Powierzchnia zegara jest obserwowana pod kątem ubytków i niedoróbek, które co prawda się nie praktycznie zdarzają ale kontrola jakości to dla nas priorytetem. Podobnie jest z mechanizmem, który przez zapakowaniem zostaje sprawdzony na baterii przez odpowiedni czas. Chcemy aby wybrane przez was produkty na prezent nie były niemiłymi niespodziankami. Zdajemy sobie sprawę, że prezentowe zegary muszą być bardziej wychuchane niż te kupowane dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 678 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Wszystko w porządku - towar zgodny z opisem.
2024-05-21
Serdecznie polecam
pixel