Minutniki kuchenne

( ilość produktów: 34 )

Koniec z przegotowanymi jajami lub przypalonym ciastem! Dzięki nowoczesnym, wygodnym i prostym obsłudze, a przy tym niezwykle estetycznym minutnikom kuchennym, będziesz w stanie, w maksymalnie precyzyjny sposób, określić dokładny czas gotowania, smażenia lub pieczenia dowolnej potrawy.

W sklepie DEMUS czekają na Ciebie najlepsze minutniki wyposażone w niezawodny w działaniu mechanizm kwarcowy lub sprężynowy, wyróżniające się eleganckim wyglądem i niewielkimi rozmiarami. Przeglądając ofertę będziecie zaskoczeni wyborem kształtów i kolorów. Projektanci postarali się, aby nie tyko były praktyczne ale i cieszyły oczy, przecież każdy z nas lubi ładne przedmioty w swoim otoczeniu. Mamy w sprzedaży produkty sprawdzonych firm takich jak JVD, MPM, Perfect, Timepol. Na wszystkie produkty udzielona jest 2 letnia gwarancja.

Minutniki sprężynowe

Bardzo proste i funkcjonalne urządzenia, w których podobnie jak w zegarkach mechanicznych, należy nakręcić sprężynę, aby zacząć odliczać czas. W tym celu należy nakręcić minutnik maksymalnie do końca skali. Następnie wrócić wskazówką na pożądany czas do odmierzenia. Ten zabieg gwarantuje dobre nakręcenie sprężyny i równe jej działania w całym zakresie, mówiąc krótko zapewnia równe odmierzanie czasu. Gdy sprężyna się rozkręci urządzenie powiadomi nas alarmem o odliczeniu zadanego czasu. Minutniki mechaniczne są ekologiczne, ponieważ nie wymagają baterii ani żadnego źródła energii do działania. Jak nazwa wskazuje to najbardziej klasyczne urządzenia z zakresem od kilku do 60 minut.

Minutniki cyfrowe

Każda sprężyna ulega zużyciu z powodu starzenia się materiału, traci zwyczajni swoją sprężystość. Żeby przedłużyć żywotność minutnika, wymyślono urządzenia cyfrowe, które gwarantuję długie, wieloletnie działanie. Zasilane są popularnymi bateriami. Najlepszą pozytywną cechą w nich jest dokładność odmierzania. Układ cyfrowy pracuje stabilniej jak zwykła sprężyna. Minutniki w tej kategorii różnią się głównie zakresem odliczania w dół. Zaczynają się od 1 minuty aż po 24 godzinne timery. Dzięki długim czasom, można je stosować nie tylko w kuchni, ale i przy pracy. Zwiększ swoją produktywność organizując pracę, dzieląc ją na interwały odmierzane timerem. Można monitorować okres pracy pracownika np. przy pracy przy komputerze lub określonych zadaniach. To uniwersalne narzędzie z szerokim zastosowaniem, które nie zajmuje dużo miejsca na twoim biurku. Oprócz ustawienia czasu, do dyspozycji są guziki, start, stop i reset - to bardzo łatwa obsługa. Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie LCD.

Minutniki elektroniczne do kuchni

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy zarówno klasyczne minutniki w formie pokrętła (mechanizm sprężynowy), jak i nowocześniejsze wersje minutników kwarcowych zasilanych bateriami, w tym minutniki z wyświetlaczem elektronicznym, z funkcją pamięci, pełniące również funkcję tradycyjnego zegara kuchennego. Dzięki łatwości montażu, każdy z naszych minutników możesz umieścić w odpowiadającym Twoim potrzebom miejscu – możesz przytwierdzić go do szafki, lodówki czy kuchenki. Ewentualnie ustawić go na eleganckiej podstawce, na kuchennej półce. Wybierz jedno z naszych urządzeń i zostań prawdziwym szefem kuchni!

Minutnik do jajek

Nie wyobrażam sobie gotowania jajek na miękko bez użycia timera. W łatwy sposób dojdziesz do precyzji przygotowywania jajek również na średnio miękko lub na twardo. Dzięki minutnikowi nie zagapimy się i osiągniemy perfekcje kulinarną. Równie dobrze sprawdzi się przy smażeniu steków, które wymagają skrupulatnego pilnowania czasu, gotowaniu makaronu i kaszy, do pieczenia ciast.

Od teraz już nie martwisz się czasem, minutnik robi to za Ciebie. Pozostaje życzyć wam tylko smacznego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 678 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Realizacja bezproblemowa, towar dobrze zabezpieczony, więc pomimo wrażliwych elementów działa po dostawie, co w takich przypadkach nie jest oczywiste.
2024-05-13
Szybko i sprawne
pixel