Zegary cyfrowe, elektroniczne

( ilość produktów: 29 )

Klientom, którzy lubią nowoczesne rozwiązania dedykujemy zegary elektroniczne z naszej oferty. Proponujemy zegary cyfrowe do użytku domowego - takie, które zmieszczą się na półkę czy stolik nocy, jak i duże zegary, które można zawiesić na ścianie dużych obiektów takich jak hale sportowe czy hale magazynowe. Zegary mają zawiesia i podstawki, aby samemu zdecydować o sposobie zawieszenia. Jeśli wybraliśmy montaż na ścianie w pokoju, pomyślmy o eleganckim zamaskowaniu kabla zasilającego. Wystający długi sznur z zegara w stylu myszki nie jest ładną koncepcją estetyczną.

Zegary przemysłowe

Przy takim zastosowaniu, jakim jest zegar na hale produkcyjną, kierujemy się przede wszystkim rozmiarem wyświetlacza i wysokością cyfr. Odczytanie aktualnej godziny w dużym pomieszczeniu z wielu metrów od zegara może sprawiać trudności przy małych zegarach. Duży wyświetlacz LED z mocno kontrastowymi cyframi to rozwiązanie idealne na halę. Każdy pracownik doceni czytelność i praktyczność takiego udogodnienia. Zdecydowanym liderem w tej kategorii jest zegar cyfrowy JVD DH1.1. Rozmiar modelu to 18x51 cm, przy czym wysokość cyfr to 13 cm. Występuje w kilku kolorach: czerwonym DH1.1, niebieskim DH1.2, zielonym DH1.3 i białym DH1.4.

Warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu zegara przy bardzo dużym zanieczyszczeniu powietrza w hali. Można przykładowo obudować go pleksi dla zachowania czytelności, jednocześnie eliminując negatywny wpływ pyłu na działanie elektroniki.

Przy montażu wysoko na ścianie, powinniśmy wziąć pod uwagę długość kabla zasilania.

Zegary cyfrowe na baterie

Produkty prezentowane w tej kategorii to modele działające na mechanizmie kwarcowym lub kwarcowym sterowanym falą radiową. Sterowane falą radiową są bardzo wygodne z punktu obsługi. Jeśli zegar jest zawieszony wysoko w widocznym miejscu, korekty czasu mogą być niewygodne. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu radio controlled dla własnej wygody.

Część zegarów zasilana jest przez sieć i za pomocą baterii. W przypadku dużych wyświetlaczy LED pobór mocy jest na tyle duży, że podstawą działania jest wyłącznie energia z gniazdka(230V). Bateria w takich zegarach ma wyłącznie charakter zabezpieczenia w przypadku braku prądu sieciowego - podtrzymuje ona godzinę, aby uniknąć resetu czasu.

Zegarki elektroniczne pokojowe

Nasze zegary elektroniczne oprócz odmierzania czasu posiadają jeszcze kilka innych przydatnych funkcjonalności. Oprócz podstawowej, jaką jest alarm, dzięki czemu mogą być alternatywą dla klasycznych budzików, w zależności od modelu, zegar może mieć wbudowaną stację pogodową, pokazując temperaturę - zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz oraz wyświetlając prognozę pogody. Ponadto zegary cyfrowe z naszej oferty mogą pokazywać kalendarz i dni tygodnia. Modele potrafią wyświetlać informację w kilku językach w tym języku polskim, angielski, niemieckim, hiszpańskim i francuskim, w zależności od urządzenia. Terdens 1188C-DCF jest zegarem posiadający oprócz czujnika wewnętrznego, dodatkowy czujnik bezprzewodowy zewnętrzny temperatury, który można umieścić na elewacji domu. Taki zegar można już nazwać stacją pogody.

Zegary cyfrowe LED

Odpowiednie zapalenie segmentów wyświetlacza tworzy kształt cyfr. Czas jest prezentowany w sposób cyfrowy. Obudowy wykonane są najczęściej z plastiku lub aluminium. Forma jest nowoczesna w kształcie prostokąta lub kwadratu. Na naszych półkach znajdziecie ofertę kilku firm: JVD, Perfect, Terdens, Xonix. Wszystkie są niezawodne i sprawdzone przez wielu klientów.

Zegar widoczny w nocy

W ofercie sklepu znajdziemy również zegary widoczne w nocy. Najskuteczniejsze są zegary zasilane z sieci 230V z wyświetlaczem segmentowym. Najpopularniejszym modelem w tej grupie jest seria DH1 oraz DH2. Są to zegary o szerokości 51 cm i wysokie na 13 cm - które oprócz aktualnej godziny mogą wykazywać datę oraz temperaturę (model DH2). Decydując się na taką serię, należy brać pod uwagę odpowiednią kubaturę pomieszczenia, bardzo dobrą czytelność uzyskujemy z odległości min 3 metrów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 692 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Realizacja zamówienia beż zastrzeżeń. Dziękuję
2024-06-16
Towar zgodny z opisem. Dobrze zapakowany i szybko wysłany.
pixel